Hesap oluştur


Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 16
» Son Üye: ArNoLdd
» Toplam Konular: 3
» Toplam Yorumlar: 3

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 2 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 2 Ziyaretçi

 
  Testosteron Cypionate (Nedir)
Yazar: Kretox - 06-11-2019, Saat: 11:17 - Forum: Steroid & Genel Bilgiler - Yorum Yok

Testosteron Enanthate ile Cypionate arasındaki tek fark Testosteron Enantat ortalama 10 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi elde etmek için her 5-7 günde bir enjekte edilmesi gerekir.
Testosteron Cypionat ortalama 15 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi sağlamak için 7 günde bir enjekte edilir.


Enanthate ile Cypionat'ın etkisi aynıdır. Cypionat bir tık daha uzun esterlidir ama kayda değer hissedilir derecede bir farkı yoktur.
Enantat Avrupa icadıdır ve avrupada kullanımı yaygındır. Cypionat ise Amerikalı sporcular arasında çok yaygındır.
Testosteron cypionat uzun esterlidir 10 gün vücutta kalır. Natürel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçli olarak, özellikle, kadin ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadinlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger bütün doping ilaçlariyla iyi kombine olmaktadir.
Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Testosteron cypionat bir başka önemli özelliği de fiyatı oldukça düşüktür.

Bu konuyu yazdır

  Testosteron Propionat (Nedir)
Yazar: Kretox - 06-11-2019, Saat: 11:16 - Forum: Steroid & Genel Bilgiler - Yorum Yok

Testosteron Propionate kas gelişiminde çok önemli bir hormondur. Kemik yoğunluğunu arttırır vücut üzerinde kitle yapı gösterir. Yüksek androjenik etkisi vardır çok hızlı kas gelişimi, güç artışı ve cinsel istek elde edebilirsiniz.

Testosteron Enanthate den daha hızlı etkisi vardır ve Enanthate ye göre daha az su tutar. Kısa esterli oldugundan vücut tan çok kısa sürede silinir.

Eğer kısa bir süre içinde hızlı kas yapan steroid arıyorsanız tercihiniz Testosteron Propionat olmalıdır. Kısa esterlidir 2-3 günde enjekte edilir

Bu konuyu yazdır

  Testosteron Enanthate (Nedir)
Yazar: Kretox - 06-11-2019, Saat: 11:14 - Forum: Steroid & Genel Bilgiler - Yorum Yok

Testosteron Enanthate uzun esterlidir 8 gün vücutta kalır. Naturel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçli olarak, özellikle, kadin ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadınlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger doping ilaçları ile iyi kombine olmaktadir.
 
Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Testosteron Enantat bir başka önemli özelliği de fiyatı oldukça düşüktür.
Ayrıca Testosteron Propionat, Testosteron Cypionate gibi tüm testosteron hormonlarını içinde barındırır. Fakat araştırmalar gösteriyor ki Testosteron Enantat etkisi çok daha güçlüdür yani anabolik etkisi çok yüksektir. Testosteron Propionat etkileri kaslar üzerinde azot retansiyonu ve protein sentezi üzerine sürer. Bu süreç hızlı kas kazanımına yardımcı olur. Aynı zamanda aktif metabolizma hızı artar. Testosteron Propionat da vücutta IGF-1 düzeylerini artırır böylece Peptid hormonunu tetikleyerek güçlü anabolik öz niteliklere yardımcı olur. Testosteron Enantat düzeyleri arttığı zaman vücuttaki hızlı toparlamayı ve gücü görebilmek mümkündür.

Bu konuyu yazdır

 
Son Aktiviteler
Testosteron Cypionate (Ne...
Son Yorum: Kretox
06-11-2019, Saat: 11:17
Testosteron Propionat (Ne...
Son Yorum: Kretox
06-11-2019, Saat: 11:16
Testosteron Enanthate (Ne...
Son Yorum: Kretox
06-11-2019, Saat: 11:14

Forum software by © MyBB Theme iA 2016
Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.